سافاری در دبی چقدر هزینه دارد؟

الزامی برای هر کسی که به امارات متحده عربی سفر می کند. یک خاطره برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان خود در خانه ، این یک سافاری است که نمی توانید در خانه انجام دهید. ما آن را به شدت توصیه می کنیم و ارزش آن را برای هر سکه خرج شده دارد!این تور بعد از ظهر در سراسر صحرا دبی با چندین توقف برای عکاسی آغاز می شود. در طی یک درایو جالب تپه ، شما به یک مقصد اول برای غروب خورشید زیبا می رسید. ما از تماشای غروب آفتاب متوقف می شویم و با dune bashing ادامه می دهیم تا در نهایت به اردوگاه خود برسیم. در اینجا شما می توانید یک شتر سواری ، شبانه روزی ماسه ای انجام دهید و یک طرح حنا را با دست یا پا امتحان کنید. پس از کار کردن با اشتها ، می توانید از یک شام کباب و شیرینی خوشمزه (لوله معروف آب عربی) لذت ببرید. شما همچنین می توانید از تماشای آتش و نمایش تانورا در اطراف آتش نشانی توسط نور ستاره لذت ببرید.

موارد و استثنائات:

    با چرخ 4x4 درایو را از هر نقطه در تور دبی بین ساعت 3 تا 3 بعد از ظهر از ساعت 30:30 شروع کنید - زمان بندی ممکن است طبق زمان غروب خورشید تغییر کند
    در میان کویر در امتداد جاده الاویر - دون باشینگ حرکت کنید
    20-30 دقیقه رانندگی Dune
    عکس مجموعه Sun
    سوار شتر
    رقص شکم (نه در ماه رمضان)
    نمایش آتش و نمایش Tanura
    نوار (به صورت پرداخت)
    نقاشی حنا
    حباب حباب (شیشه) - (بر اساس پرداخت)
    قهوه عربی (gahwa) و خرمای تازه
    لباس های سنتی
    نوشابه نامحدود ، قهوه چای و آب معدنی
    بوفه شام و B.B.Q. (غذای گیاهی نیز موجود است)
    عزیمت در ساعت 9.30 بعد از ظهر
    اسکی شن (هزینه اضافی)
    چهارچرخه (هزینه اضافی)


حداقل تعداد افراد مورد نیاز برای این بسته وجود ندارد ، حتی 1 نفر نیز می تواند این کار را انجام دهد. بهترین راه این است که اگر شما یک گروه 6 نفره را دارید که در آن یک گروه اتومبیل کامل برای گروه خود تهیه می کنید و مجبور نیستید آن را با سایر میهمانان به اشتراک بگذارید. لطفاً توجه داشته باشید که سافاری کویر یک فعالیت ماجراجویانه است که ما کودکان زیر 3 سال ، زنان باردار و افراد مسن را به خصوص با مشکلات کمر توصیه نمی کنیم. اما ما می توانیم خودروی شخصی را ترتیب دهیم که بتواند شما را مستقیماً به اردو ببرد تا بتوانید از فعالیت های دیگری در اردوگاه لذت ببرید. صندلی های اتومبیل مخصوص کودکان نیز داریم.

ایمنی
رانندگان ما رانندگان حرفه ای و دارای مجوز هستند و در کمک های اولیه آموزش می بینند. اتومبیل های ما برای محافظت از سرنشینان در اثر تصادف ، مخصوصاً در صورت برخورد بیش از حد در بیابان که بسیار نادر است ، در قفس رول نصب شده اند. به علاوه کمربند ایمنی برای هر مسافر وجود دارد. ما برای سافاری از Land Cruisers 4x4 Land استفاده می کنیم. همچنین از لحظه حضور در اتومبیل های ما بیمه می شوید. تمام اتومبیل های ما و مسافران تحت بیمه تحت پوشش هستند.

باید انجام ندهید
هنگام رفتن به یک سافاری بیابانی در دبی ، باید یک دوربین تهیه کنید زیرا این مناظر نفس گیر و عالی هستند. همچنین باید لباس راحتی بپوشید و از جواهرات یا ساعتهای گران قیمت و تلفنهای همراه اجتناب کنید زیرا در این اردوها سیگنال وجود ندارد. قهوه عربی را در اردوگاه امتحان کنید و شکم خود را با رقصنده شکم خود تکان دهید!

SAND SKI
بخش بسیار محبوب سافاری کویری. شما از بالاترین تپه های اسکی روی تخته اسکی می توانید اسکی کنید ، همه می توانند این کار را انجام دهند ، مثل اینکه اگر شما سقوط کنید شن و ماسه نرم آنجاست تا شما را بگیرد. یک تجربه هیجان انگیز و تجربه ای که همه باید یک سافاری بیابانی انجام دهند. توصیه می کنیم حتماً سافاری تپه قرمز تهیه کنید تا از اسکی شنی بهترین استفاده را ببرید.

TREK CAMEL
یکی دیگر از فعالیتهای مردمی در صحرا ، شتر کوه نوردی است که در تور لحظه آخری دبی از غروب آفتاب لذت ببرید در حالی که به بالاترین تپه می روید و به سمت اردوگاه می روید که نوشیدنی و شام را در انتظار شما قرار دارد.

خرید کوک ها / محصولات DUNE
ما دو بزرگسال چهارچرخه را برای بزرگسالان و کودکان ارائه می دهیم. دوچرخه های چهار گوش بزرگتر 350 سی سی و قدرتمندتر و کوچکتر آنها 150 سی سی است و برای کودکان توصیه می شود. دوچرخه های چهار نفره می توانند در محوطه مشخص شده خارج از اردو رانده شوند و به دلایل ایمنی قابل حمل در بیابان نیستند.

از طرف دیگر اشکالات دون می تواند دو نفر را در خود جای دهد و می توان آنها را به بیابان برد. مربی ما کاروان را هدایت می کند و قبل از سوار به شما وسایل ایمنی و دستورالعمل هایی ارائه می شود. این گزینه برای افراد متقاضی هیجان توصیه می شود.

منبع: www.desertsafaridubai.com


تاریخ : 28 مهر 1398 - 23:11 | توسط : laserthermal | بازدید : 83 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام