قلب سمت راست است یا چپ؟

قلب سمت راست است یا چپ؟ بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که قلب در سمت چپ بدن آنها قرار گرفته است. افراد بسیار نادری هم در دنیا شاید باشند که قلب آنها در سمت راست بدن باشد. قلب شما در کدام طرف است؟ این ممکن است پاسخی باشد که انتظار دارید! درد قفسه سینه موضوعی است که به طور قابل ملاحظه باعث ناراحتی بسیاری از افراد می شود ، اما دانستن برخی از حقایق اساسی درباره قلب و بقیه بدن شما می تواند به شما در احساس راحتی و آگاهی بیشتر کمک کند.

برای یادگیری موقعیت قلب خود ، این راهنما را بخوانید ، جایی که قلب در ارتباط با اندامهای دیگر قرار دارد ، چه نوع درد قفسه سینه ممکن است نشان دهنده مشکل قلبی و سایر دلایل احتمالی درد قفسه سینه باشد.

 
قلب کدام سمت بدن است؟

قلب کجا واقع شده است؟ در حالی که اکثر مردم فکر می کنند قلب آنها در سمت چپ قفسه سینه آنها قرار دارد ، (بعد از همه ، این جایی نیست که هنگام گفتن وعده وفاداری دست خود را قرار دهید؟) موقعیت قلب شما واقعاً نزدیک به مرکز قفسه سینه شماست ، فقط کمی به سمت چپ منتقل شد. حدود دو سوم قلب شما در سمت چپ قفسه سینه شما قرار دارد و یک سوم در سمت راست است ، بنابراین تقریباً متمرکز است.

برای کسب اطلاعات فنی در مورد آن ، قلب شما در مدیاستین (فضای غشایی واقع در بین ریه ها) قرار دارد ، که خود در مرکز قفسه سینه شما (بخشی از بدن بین گردن و شکم شما) است.

این قلب معمولاً تصور می شود كه در سمت چپ بدن شما قرار دارد زیرا این سمت قلب است كه بیشتر كارها را انجام می دهد. سمت چپ قوی تر است و بخشی از قلب است که خون غنی از اکسیژن را به قسمت های دیگر بدن پمپ می کند ، بنابراین در درجه اول این طرف قلب (کمی در سمت چپ قفسه سینه شما قرار دارد) است که هنگام ضرب و شتم احساس می کنید. دست خود را روی سینه خود بگذارید ، و مردم را به این فکر می اندازد که تمام قلب در سمت چپ سینه قرار دارد. قلب شما به اندازه ی مشت شما است ، بنابراین اگر مشتی می زنید و آن را در مرکز قفسه ی سینه خود قرار می دهید ، ایده خوبی راجع به قلب شما پیدا خواهید کرد.


تاریخ : 15 مهر 1398 - 01:52 | توسط : laserthermal | بازدید : 39 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام