پارک ارم باز است؟

شهربازی ارم تهران یکی از محبوب‌ترین نقاط تفریحیِ این شهر است که دستگاه‌های جذاب و امکانات تفریحی مختلفی را در خود جای داده است. ارم بزرگ‌ترین شهربازی در ایران است که در سال ۱۳۵۰ توسط رحیم علی خرم تأسیس شده و در ابتدا شهربازی خرم نامیده شده بود و سپس در سال ۱۳۵۷ نام آن به شهربازی ارم تغییر کرد. شهربازی ارم در بزرگراه تهران-کرج واقع شده است و ۷۰ هکتار مساحت دارد.

شهربازی ارم تهران

پارک ارم سه شهربازی دارد که مجموعاً ۲۸ مورد امکانات و بیش از ۱۲۰ دستگاه بازی برای کودکان و بزرگ‌سالان را در خود جای داده‌اند. باغ جانورشناسی تهران نیز در همین مجموعه جای گرفته است که بیش از ۲۹۰ گونۀ جانوری را شامل می‌شود. این مجموعه همچنین رستوران‌ها، فست ‌فودها و کافه‌های متنوعی دارد. در ادامۀ مطلب به بررسی اطلاعات مفید دربارۀ شهربازی ارم تهران می‌پردازیم.

ساعت کاری شهربازی ارم تهران

فصل روزها ساعات کاری
بهار و تابستان شنبه تا پنجشنبه ۱۷:۳۰ تا ۱ نیمه‌شب
بهار و تابستان جمعه و تعطیلات رسمی ۱۶ تا ۲ نیمه‌شب
پاییز شنبه تا چهارشنبه ۱۷ تا ۲۲
پاییز پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ۱۷ تا ۲۳
زمستان تعطیل است تعطیل است
زمستان تعطیل است تعطیل است

قیمت بلیت شهربازی ارم تهران

*قیمت‌های درج‌شده برگرفته از وب‌سایت تخفیفان بوده و در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ به‌روزرسانی شده‌اند.

بلیت برای یک نفر: ۷۰۰۰ تومان

بیشتر بخوانید : شهربازی های تهران | آدرس + ساعت کار

دستگاه‌ها و امکانات

شهربازی شماره ۱

این مجموعه امکانات و وسایل فراوان و مختلفی دارد که عبارت‌اند از: دستگاه ستاره‌گردان، ماشین برقی کودکان، عینک‌های سه‌بعدی، تله سیژ، بازی‌های رایانه‌ای، ماشین برقی مخصوص بزرگ‌سالان، فریزبی برای کودکان و بزرگ‌سالان، سورتمه‌سواری، بالن‌سواری، دستگاه مینی جت، کریزی دنس، آبشار، سینمای چهاربعدی، سالتو، کشتی کودکان، استخر توپ، تاب‌سواری مخصوص بزرگ‌سالان، سرسره‌های بادی، آستروجت، ترن هوایی مخصوص کودکان، تونل وحشت، سفینه‌سواری، یوفو، کشتی صبا، اسب‌گردان، اسکیت‌سواری هوایی، جامپینگ، یوروبانجی، دستگاه قوی‌گردان و رالی کودکان.

توجه داشته باشید که هر دستگاه شرایط سنی و ظرفیت مخصوص به خود را دارد و کارکنان شهربازی در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد. به‌منظور رفاه و آسایش مراجعه‌کنندگان، این مجموعه امکانات عمومی نظیر نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی را نیز برای مردم فراهم کرده است.

منبع: سیر و گشت


تاریخ : 26 شهریور 1398 - 02:10 | توسط : laserthermal | بازدید : 64 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام