مکان های گردشگری در تهران

اگرچه نه قدیمی ترین یا زیباترین شهر ایران، شهری شلوغ تهران، بدون جذابیت قانع کننده ای از آن نیست. خانه ای که به بیش از 10 میلیون ایرانی نزدیک می شود، عمق خطوط عمیق باریک است که در برابر کوه های نفس گیر کوه های البرز قرار دارد که از زیر خاکستر بیرون می آید. اغلب به عنوان یک مقصد توریستی کم اهمیت است، هیچ وقت عطر و طعم زندگی معاصر ایران را بیش از تهران نخواهید دید. در اینجا 10 مورد باید انجام شود و در حالی که در پایتخت می بینیم.
ثبت نام. دریافت بیشتر. بیشتر کار کن.
خبرنامه فرهنگ سفر را بخوانید. از آنجا که می خواهید ببینید چه اتفاقی افتاده است

بازار بزرگ

در قلب شهر، بازار بزرگ تهران واقع شده است. جاهای دیدنی تهران با بیش از 10 کیلومتر از کوچه کوچه های پر از مغازه های پوشیده شده، مشتریان و مشتریان، و همه چیز به طور کلی، شما همه چیز را از جواهرات به فرش و گلدان و ظروف برای فروش در اینجا پیدا کنید. یکی از قدیمی ترین مناطق تهران، این مرکز تجاری با تاریخ و شخصیت پرطرفدار است و برخی از رستوران های استثنایی در اطراف آن وجود دارد. آماده شدن برای یک بمباران احساسی؛ نه برای agoraphobic! هر جمعه در خیابان Jomhuri، اطمینان حاصل کنید که بازار مجاور Jomeh را برای عتیقه فروشی ها بررسی کنید.

آدرس: خیابان پانداده خرداد تهران

تجریش بازار و امامزاده صالح

بازار در منطقه شمالی تجریش کوچکتر، زیباتر و با استراتژی کمتر نسبت به بازار بزرگ است (گرچه قیمت ها بالاتر است). یک بازار رنگارنگ میوه و سبزیجات تازه وجود دارد و برخی از مغازه های توریستی بسیار عالی فروش صنایع دستی سنتی و خاطرات کیتچی را دارند. رستوران های کباب را در مرکز بازار بررسی کنید، و خانه ی چسبیده را به سمت جلو بکشید. همچنین ارزش دیدن زیارتگاه مجلل خیره کننده امامزاده صالح را دارد.

آدرس: میدان تجریش، تهران

موزه ملی ایران

موزه ملی ایران با طیف گسترده ای از گنجینه ها و اشیا از 30،000 سال زندگی انسان در فلات ایران پر شده است. از ابزار Stone Age به هنر ابتدایی، از پایتخت های تزئین شده از تخت جمشید تا سکه و سفال، موزه ویژگی های از طول و عرض تاریخ ایران است. ساختمان خود، که در اوایل قرن بیستم طراحی شده و با گرایش به معماری ساسانیان طراحی شده، یکی از مدرن ترین سازه های مدرن تهران است.

آدرس: خیابان 30 تی، تهران، تلفن: 21 6670 2061
برج میلاد (بورج میلاد)

برج میلاد یکی از برجسته ترین سازه های تهران است و یکی از برجسته ترین نقاط برجسته شهر است. ساخته شده در سال 2007، آن را در 435 متر چشمگیر، و آن را ششم بلند ترین برج در جهان است. سفر به سر برج ارزان و ارزش تلاش در یک روز روشن است، برای هیچ جایی دیگر می توانید آن را برای دیدگاه های پانوراما از شهر ضرب و شتم. اگر میخواهید قایق را بیرون بیاورید، برج همچنین دارای یک رستوران فانتزی و متحرک است.

آدرس: فقط در جنوب شهرک دهکده، تهران، 98، 214، 8436، 1000

برج آزادی (برجی آزاد)

ساخته شده در سال 1971 برای بزرگداشت 2500 سال سلطنت ایرانی، این برج برجسته از عناصر ساسانیان، هخامنشی و معماری مدرنیستی را احیا می کند. به معنای واقعی کلمه "برج آزادی"، ساختمان عریض رنگی Y، در یک پارک در شرق تهران واقع شده و دارای موزه زیرزمینی است. اگرچه نه به اندازه برج میلاد، اما از منظر فوق العاده ای از شهر از طبقه بالا برخوردار است.

آدرس: میدان آزادی، تهران

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران دارای مجموعه گسترده ترین (و ارزشمند) مجموعه ای از آثار هنری خارج از اروپا است. اگر چه برخی از موارد از سال 1979 انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته نشده است، با نام های بزرگی از جمله پیکاسو، مونه، اندی وارهول و هنری مور کار می کند و همچنین نمایش های هنرمندان ایرانی است. ساختمان خود، که در سال 1977 افتتاح شد، ساختار مدرنیستی برجسته است و محل خوبی برای دیدار با جوانان ایرانی است.

آدرس: پارک الله، خیابان کارگر شمالی، تهران، +98 21 8898 9375
پارک جمشیدیه

جمشیدیه یکی از پارک های بزرگی است که در قله های کوه البرز واقع شده است. هوای تازه و احاطه باشکوه به اندازه کافی برای پرداختن به سفر به این نقطه از راه دور کافی است، اما نمایش های برجسته شهر زیر آن چیزی است که باید آن را مشاهده کنید. بالاتر از شما صعود می کنید، بهتر است نظرات را تغییر دهید، اما اگر احساس تیرگی نداشته باشید، نقاط خوبی برای پیک نیک و نوشیدن چای وجود دارد. این به ویژه در ماه های زمستان،


تاریخ : 08 دی 1397 - 14:12 | توسط : laserthermal | بازدید : 131 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید



هیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام